Koolide rahulolu uuring

Tere

Pöördun Teie poole seoses iga aastase Daily koolitoitlustuse rahulolu uuringu läbiviimisega.
Sel aastal viime uuringut läbi perioodil 13.11-25.11.2023.

Nagu eelmistelgi aastatel paluksime seekordki küsitluse toimumise info edastamisel Teie abi.
Eesmärgiks saada küsitluse toimumise kohta võimalikult laia kõlapinda ning sellest tulenevalt ka aktiivset osalemist küsitluses, mille tulemusel saame meie jällegi adekvaatset hinnagut meie igapäevatööle ning ootustele vastavust. Uuringu tulemusi jagame ka kooli juhtkonnaga.

Küsitluse läbiviimise mehhaanika on veebipõhine, millele saavad vastata õpilased ja koolitöötajad.

Link küsitlusele: https://forms.office.com/e/WWe3iGxNv8

Oleme väga tänulikud, kui saate osaleda kooliküsitluses ja abistada selle läbiviimisel.

Lugupidamisega,

Tiiu Endrikson