latest news & announcements

Kantselei tööaeg suvel

Alates 8. juulist 2019 on koolimaja aadressil Kaunase 68 suletud kapitaalremondiks. Kooli kantselei töötab aadressil Kopli 1 - 311 Tartu Kutsehariduskeskuses ja on juulis ja augustis avatud tööpäevadel kell 9 – 13.

Kooli kantselei telefoninumber on 7461743 ja e-post kool@annelinn.edu.ee.

Direktor Hiie Asser vastab telefonile numbril 5039813 või e-posti teel hiie@annelinn.edu.ee.

Информация о капитальном ремонте здания Тартуской Аннелиннаской гимназии.

Ув. учителя, ученики и родители ТАГ!

Зданию нашей школы (Каунасе пст. 68) в этом году будет 35 лет. В ближайшие годы в нашей школе ожидается капитальный ремонт. У Тартуской городской управы намечен следующий план:

Питание, информация для родителей.

Уважаемые родители!

С этого года оплата и управление питанием для детей немного изменилось.

1. Все действия с оплатой, выбором пакета питания, снятия с питания производятся РОДИТЕЛЕМ или ОПЕКУНОМ через ARNO - https://tartu.ee/arno/

2. Руководство, как это делать, в приложении в данному сообщению.

3. Родителям необходимо выбрать (указать) пакет питания (в данный момент вроде один только, но его обязательно нужно выбрать).

Töökuulutus

Tartu Annelinna Gümnaasium võtab tööle klassiõpetaja. Nõutav on eesti keele oskus kõrgtasemel ja pedagoogiline haridus. Töökohast huvitatutel palume lisainfo saamiseks pöörduda kooli direktori poole telefonil 5039813 ja saata elulookirjeldus e-posti teel hiie@annelinn.edu.ee.

Lehed