latest news & announcements

Koolidevahelised saalihoki võistlused.

17.10.2017 toimusid Maaülikooli võimlas koolidevahelised saalihoki võistlused poistele. 6.-7. klasside seas saavutas TAG võistkond III koha koosseisus

Mark Ussar,
Maksim Shkitskiy,
Daniel Lehter,
Aleksander Lebedev,
Aleksandr Glimbaum,
Sergei Borisov,
Artur Lepik,
Sander Klimberg.

Kiitus tublidele saalihokimängijatele!

Arvutiklassi ja tahvelarvutite kasutamine

Alguses väiksed märkused:

Arvutiklasside kasutamine:

• Kui klass on kinni samal ajal, aga Te soovite kasutada arvutiklassi-  proovige leppida kokku õpetajaga, kes annab tunni sellel ajal. (vahetage omavahel ruumid). See ei lähe läbi kui klassis on informaatika tund.
  • Tunni ajal õpetaja vastutab selle eest mis toimub klassis! Peale tundi ärge unustage panna klassivõti oma kohale.

Tahvelarvutid:

Koolidevahelised jalgpallivõistlused. Tulemused.

Lõppesid koolidevahelised jalgpallivõistlused. Annelinna gümnaasiumi edukamad võistkonnad olid:

II koht TAG tütarlapsed

Veronika Anušova, Kristina Iljina, Aleksandra Orlova, Olesja Smirnova, Polina Trubatšova, Viktoria Guselnikova, Elisabeth Koršunova, Marianna Deništšik, Anastasija Pogorelova

II koht 1.-5. klassi poisid

Edgar Litovtšenko, Igor Kisljakov, Egor Volžinski, Daniel Sarep, Matvei Kildjuškin, Nikita Novožilov, Vjatšeslav Karpenkov, Marat Vikultsev, Stanislav Ariskin, Albert Kukk, Leonard Kukk

Kiitus tublidele mängijatele!

ip

54.81.110.114

KOKKUVÕTE SPORDINÄDALAST

26.09.2017

TERVISEPÄEV ANNE KANALI MATKARAJAL

Osales 563 I-VII klassi õpilast.

Eriline kiitus 1. klassi tublidele jooksjatele ja 100% osalusega 7a klassile.

Kiidame fantastilisi jalgrattureid ja tõukeratastel sõitjaid. 1.-3. klassi raja pikkus oli 1,8 km, 4.-7. klassi jooksjate raja pikkus oli 4 km. Ratturitel tuli läbida 7 km. Kiirematele olid diplomid ja terviseampsud.

27.09.2017

PALLIMÄNGUD IV-VII KLASSI ÕPILASTELE.

Koostööprojekt „East or West, Home is Best? Youth Debate Workshop“

11.-17.novembril.2017a. saab teoks Tartu Annelinna Gümnaasiumi ja Kaunase Saules Gümnaasiumi rahvusvaheline projekt „East or West, Home is Best? Youth Debate Workshop“. Projekti tegevused toimuvad Tartu linna erinevates asutustes ja Annelinna Gümnaasiumi hoones. Projekti rahastab SA Archimedese noorteagentuur programmi „Erasmus+ Euroopa noored“ raames.

Lehed