latest news & announcements

Masingu kooli Vanemate Kool

Masingu kool korraldab ka sel aastal lastevanematele mõeldud Vanemate Kooli. Kokku toimub oktoobrist aprillini kaheksa loengut. Kõik loengud on avatud kõikidele huvilistele ja on osalejatele tasuta. Lisaks toimub kord kuus ka tugigrupi kohtumine psüühikahäiretega laste vanematele. Pisut täpsemat infot leiate manuses olevatelt plakatitelt ja internetist aadressil https://masing.tartu.ee/koolitused/vanemate-kool.

Täna Eesti õpib ja tänab...

Konkursi Eestimaa õpib ja tänab nominent Tartu linnas kategoorias Aasta haridustegu 2020

Head algatused loodus- ja reaalainete õpetamisel ja teadusring I ja II kooliastme õpilastele VÕTA KAASA

Nomineeritud õpetajad: Jelena Bitova, Natalja Ivanova, Tatjana Ojavere, Irina Hindriksoo, Igor Bitov ja Maksim Ivanov.

Meie kooli 2020. aasta parimad:

Aasta Õpetaja - armas ja südamlik eesti keele, muusika- ja klassiõpetaja Ellen Strohmann

Уважаемые родители 1-ых и 2-ых классов!

В течение первого месяца наши дети научились приходить в школу, находить свою раздевалку, самостоятельно переодеваться.
Начиная со следующей недели - с 5.10 просим провожать их только ДО ДВЕРЕЙ школы. Дальше их по-прежнему будут встречать учителя.
Это требование обусловлено не только правилами заполняемости помещений в период пандемии, но и желанием приучить наших детей к самостоятельности. И поверьте, они справятся, если мы дадим им такую возможность.

С уважением, администрация ТАГ

Euroopa keeltepäevale pühendatud tunnid

Reedel, 25. septembril, toimusid TAGi 7., 8. Ja 9. klassides Euroopa keeltepäevale pühendatud tunnid, mida viisid läbi G1, G2 ja G3 õpilased. Tundides joonistati, mõõdeti, arvutati, joosti ja hüpati. Muidugi, naerdi ka!

Aitäh gümnasistidele ja neid ette valmistatud õpetajatele!

Võõrkeelte valdkond

Lehed