latest news & announcements

Городские соревнования по флорболу (хоккей в зале)

Неопределенный

Вот такие классные спортсмены из 8с, 9в и 9с классов - Саша Глимбаум, Марк Уссар, Максим Шкицкий, Даниил Валуев и Артур Лепик - выиграли для нашей гимназии городские соревнования по флорболу (хоккей в зале) среди учеников 8-9 классов!

TAGi õa 2018/2019 tunnustatumad ja armastatumad õpetajad

Tähelepanu - внимание!

TAGi õa 2018/2019 tunnustatumad ja armastatumad õpetajad on:

TAGi Aastaõpetaja 2018 - eesti keele õpetaja, klassiõpetaja Marge Saarelaid
TAGi Teenekas Õpetaja on vene keele ja kirjanduse õpetaja Tatjana Vostrova!

Большое удовольствие и большая честь быть вашими коллегами и учениками!

24. septembril 2019 avalikustati Ene Hioni Fondi käesoleva aasta stipendiaat – Tartu Annelinna Gümnaasiumi õppealajuhataja ja muusikaõpetaja Julia Trubatšova.

Õnnitleme!

Ene Hioni Fondi asutas (2006) soome-rootslaste saja-aastane organisatsioon Svenska Kvinnorförbundet.  Fond Ene Hion 75 asutati eesmärgiga kujundada ja arendada eetilisi väärtusi ühiskonnaelus ning toetada tasakaalustatusele ja võrdõiguslikkusele suunatud tegevusi.

Võistluskutse (SK Kiirus Sügisjooks - 21.09)

Неопределенный

Eesmärk: jooksuharrastuse populariseerimine Tartu laste seas.

Aeg ja koht: võistlus toimub laupäeval, 21. septembril 2019. aastal, algusega kl. 12.00 Kivilinna Kooli staadionil (Kaunase pst 71).

Võistlusdistants on igale vanuseklassile kaks Kivilinna Kooli staadioniringi ehk 500 m.

Vanuseklassid: U10 vanuseklass (2010 sündinud ja nooremad lapsed) ja U12 vanuseklass (2008 - 2009 sündinud lapsed).

Tüdrukute ansambliring

Неопределенный

Tüdrukute ansambliring 7.-8.klassidele (õpetaja Alla Botšarova) töötab sellel õppeaastal alates 16. septembrist Ploomikese majas.Ring toimub esmaspäeviti kl. 14.00 - 15.30.

Спортивный клуб JÕUD JUNUIOR проводит очередной набор детей

Неопределенный

Спортивный клуб JÕUD JUNUIOR проводит очередной набор детей 7-18 лет (как мальчиков, так и девочек) в спортивную секцию. У нас появилось много новых и разнообразных тренировок:

- общефизическая подготовка для детей 7-18 лет

- спортивный кружок для детей 5-7 лет

- детская круговая тренировка для детей 7-14 лет

- молодежная круговая тренировка с 15 лет и старше

- тяжелая атлетика для детей 7-14 лет

- тяжелая атлетика (15 лет и старше)

- программа моделирование фигуры в силовом зале (с 15 лет)

Kunstiring

Неопределенный

Kunstiring (õpetaja Kvan Kho Kim) töötab sellel aastal alates 16. septembrist Eerika majas:

3.-6. klassidele E, K 14.15-15.00

1.-2. klassidele T 13.20-14.05.

Кружок по рисованию под руководством учителя ТАГ Кван Кхо Кима ждет будущих художников в здании Эерика:

по понедельникам и средам в 14.15-15.00 учеников 3-6 классов (на автобусе в 15.15 можно будет уехать домой)
и
по вторникам в 13.20-14.05 учеников 1-2 классов (на автобусе в 14.15 можно будет уехать домой).

Занятия начнутся с 16 сентября.

Koolibussi liikluse muudatused alates neljapäevast, 5. septembrist

Неопределенный
Lp õpetajad ja lapsevanemad!
Lapsevanemate ja õpetajate ettepanekul teeb bussifirma SEBE meie koolibussi liikumises järgmised muudatused ALATES NELJAPÄEVAST, 5. SEPTEMBRIST:

Ploomikese-Variku-KHK liinil hakkab buss nii hommikul kui lõuna ajal peatuma ainult ühes peatuses - Aianduse peatuses;