Toitlustamine

Alates 3.septembrist 2018 toitlustab Tartu Annelinna Gümnaasiumis P. Dussmann Eesti OÜ.

•  Me töötame inimeste heaks. Seega sõbralikult, abivalmilt ja initsiatiivi näidates.
  •  Kliendi soovid innustavad meid.
  • Kaebused aitavad meid. Nii õpime olema veelgi paremad.
  • Ideed on meie tugevuseks.
  • Meie töötajad on meie jaoks tähtsad. Nad on edu võtmed.
  • Me oleme alati ausad partnerid.

Lisainfo:

Signe Torop

Annelinna Gümnaasiumi söökla  juhataja

GMS+372 5692 1329

annelinna@dussmann.ee

P.Dussmann Eesti OÜ

Mustamäe tee 4

10621 Tallinn

www.dussmann.ee

2017/2018. õppeaastast muutub lapsevanema jaoks oluliselt ülevaatlikumaks koolilõunaga seonduv – kogu infovahetus ja arvlemine kolib e-keskkonda ARNO (www.tartu.ee/arno).

E-keskkond ARNO võimaldab valida koolilõuna paketti ehk tellida toitlustamist, muuta oma valikuid, loobuda koolilõunast, teatada puudumisest, valida lisapaketina hommikuputru või pikapäevarühma einet ning tasuda toitlustamise eest.

Alates 1. veebruarist 2018a. kehtestada munitsipaal üldhariduskoolides koolilõuna toidupaketi maksumused järgmiselt:

1-4 klass 1,25 eurot päevas, millest lapsevanem maksab 0 eurot
5-9 klass 1,50 eurot päevas, millest lapsevanem maksab 0,45 eurot