Kasutaja Admin ajaveeb

KüberPähkel uuring 1.10-8.11.2020

KüberPähkel on Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli(TelTech) Küberkriminalistika ja -julgeoleku keskuse läbiviidav uuring ja testimine 4.-9. klassi õpilastele.

Täida ankeet nii hästi kui oskad, mõeldes, kuidas ise käituksid.
Taustaküsimusi on 7; uuringu põhiküsimusi on 25.
Täitmine võtab aega vastavalt vanusele 30-45 minutit.

Masingu kooli Vanemate Kool

Masingu kool korraldab ka sel aastal lastevanematele mõeldud Vanemate Kooli. Kokku toimub oktoobrist aprillini kaheksa loengut. Kõik loengud on avatud kõikidele huvilistele ja on osalejatele tasuta. Lisaks toimub kord kuus ka tugigrupi kohtumine psüühikahäiretega laste vanematele. Pisut täpsemat infot leiate manuses olevatelt plakatitelt ja internetist aadressil https://masing.tartu.ee/koolitused/vanemate-kool.

Lehed

Telli voog RSS - Kasutaja Admin ajaveeb
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.