Ajaveebid

COVID-19 koolikorraldust alates 25. jaanuarist

21.01.2021

Lp õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!

Terviseameti nõue koolidele on jätkuvalt korraldada õppetööd hajutatult. Seepärast kutsume ka järgmisel nädalal kooli ainult pooled õpilastest.

Esmaspäevast, 25. jaanuarist toimub kontaktõpe koolimajas järgmistele klassidele:

1., 2., 4., 5., 9. klass ja väikeklassid.

Distantsõppele üheks nädalaks jäävad 3., 6., 7., 8. klass ja kõik gümnaasiumiklassid.

Endiselt kehtivad järgmised nõuded:

Регистрация в первый класс ТАГ на 2021/2022уч.г.

Уважаемые родители учеников 0-ых классов!

С 1 февраля начинается регистрация в первый класс ТАГ.

В 2021/2022 учебном году Тартуская Аннелиннаская гимназия открывает 3 первых класса, 2 из которых будут обучаться по программе полного языкового погружения и 1 класс - по программе частичного языкового погружения.

Регистрация проходит в системе АРНО по адресу https://tartu.ee/arno/

KAASAV EELARVE KOOLIS!

ESIMEST KORDA EESTIS, ESIMEST KORDA TAG-is!

KAASAV EELARVE KOOLIS!

Just SINU idee võib muuta meie koolielu veel rõõmsamaks ja paremaks!

Meie kool on ühinenud projektiga KAASAV EELARVESTAMINE KOOLIS (loe edasi…) . Kooli eelarvest on antud summa, et realiseerida parim õpilaste poolt tulnud idee.

Küsime just SINU käest, mida soovid sina, et meie kooliruumis ja koolielus veel oleks.

Idee puhul on tähtis, et

see rõõmustaks suuremat osa meie kooli inimestest,

see oleks originaalne,

see muudaks meie koolielu veelgi paremaks jms.

Alexander Moiseenko on valitud 2020.a Tartu linna parimaks noorsportlaseks

Tartu Annelinna Gümnaasiumi õpilane Alexander Moiseenko on valitud 2020.a Tartu linna parimaks noorsportlaseks.
Noormees on väga sihikindel ning töökas, jõudis ühendada nii koolitöö kui spordi. Tema parimaks saavutuseks sel aastal oli IWF Online Youth World Cupil 6. koht, lisaks on ta 2020 aasta jooksul püsitanud 66 Eesti rekordit noorte, juunioride ja täiskasvanute vanuseklassides.

Eesti Tõstespordiliit soovib tunnustada andekat sportlast ning tänada Tartu Annelinna Gümnaasiumit meeldiva koostöö eest!

Lehed

Telli voog RSS - ajaveebid
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.