KAASAV EELARVESTAMINE TAGis IDEEKONKURSI VÕITJA ON SELGUNUD!

30. aprillist 7. maini toimus meie koolis esmakordselt KAASAVA EELARVE ideekonkurss.

Kooli eelarvest eraldatakse 500 eurot õpilaste poolt pakutud idee ellu viimiseks.

Lõpphääletusele pääses 5 ideed:

LAAGER (idee autorid Amiina Domnika Selivanova, Elizaveta Voinovskaja, Artur Lepik, Ivan Kulak- G2)
ÕHUHOKI (idee autorid Ilja Kulak, Kirill Zverev, Aleksandr Plokhotnichenko- 7.C)
ÕUEMÄNGUD (idee autorid Arina Bogdanova, Iris Štšukin, Stelle Schmidt- 6.D)
RULAHOIDJA (idee autorid Ilja Kulak, Kirill Zverev, Aleksandr Plokhotnichenko- 7.C)
TELESKOOP (idee autorid Daniel Liskman, Maria Ugrjumova -7.B)

Hääletas 263 inimest .

VÕITJA- IDEE ON ÕHUHOKI !!!!

LAAGER 50
ÕUEMÄNGUD 65
TELESKOOP 29
RULAHOIDJA 30
ÕHUHOKI 88

Õpilasi aitasid-juhendasid mentorid. Suur tänu tehtud töö eest  Julia Trubatšovale, Veronika Kimile, Kvan Kho Kimile, Pavel Botšarovile, Pavel Babtšenkole, Jelena Pinajevale, Irina Safonovale, Inna Glimbaumile, Erna Tammele, Julia Klochkovale, Irina Abisogomjanile,  Sergei Maltšenkole!

SUUR TÄNU KÕIGILE OSALEJATELE!

ÕNNITLEME VÕIDUIDEE AUTOREID!