Noortekohtumiste projekt „Tee tulevikku“|Проект Молодежных встреч «Дорога в будущее»

7.-11. septembril toimus Tartu Annelinna Gümnaasiumis Noortekohtumiste projekt “Tee tulevikku”. Projekti kirjutasid 9.a klassi õpilased Aleksija Kolotsei ja Darja Barhova. Projekti partneriks on Tarvastu Gümnaasium.  Noortekohtumiste elluviimist rahastatakse Haridus- ja Noorteameti toel.

Projekti raames Annelinna Gümnaasiumi ja Tarvastu Gümnaasiumi noored said palju uut teada, kuidas planeerida oma tulevast karjääri, külastasid Ahhaa keskust, Lennuakadeemiat ja Tartu Kutsehariduskeskust. Proovisid ennast ettevõtjatena Ettevõtlusküla rollimängus. Külastasid ja viisid läbi erinevaid töötubasid.

Projektsi osalejad tänavad väga Tartu Annelinna Gümnaasiumi õpetajaid, Irina Hindriksoot, Natalja Ivanovat, Heidi Margust ja Kvan Kho Kimit, kes viisid läbi väga huvitavaid tunde.

С 7 по 11 сентября в нашей школе проходил проект Молодежных встреч «Дорога в будущее». Проект был написан ученицами 9а класса Алексией Колоцей и Дарьей Барховой. Партнёром в проекте была гимназия Тарвасту. Проект поддерживает Департамент по делам образования и молодежи.

В рамках проекта ученики гимназии Аннелинна и гимназии Тарвасту узнали много нового о том, как планировать свою будущую карьеру, посетили научный центр Аххаа, Академию авиации и Тартуский центр профессионального образования. Попробовали свои силы в качестве предпринимателей в ролевой игре в деревне предпринимателей (Ettevõtlusküla). Ребята посетили и сами провели много интересных мастер-классов и уроков.

Участники проект благодарят учителей нашей школы, Ирину Хиндриксоо, Наталью Иванову, Хейди Маргус и Кван Хо Ким за очень интересные уроки.