Блог пользователя Admin

COVID-19 koolikorraldust alates esmaspäevast, 1.03

19.02.

Lp õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!

Vabariigi Valitsus kehtestab koolide piirangu, et ühe nädala jooksul, 1. - 7.03. toimub kontaktõpe koolis 1.-4. klasside õpilastele ja HEV-õpilastele.

Klassid 5.- 12. jätkavad koolivaheaja järel esialgu 1 nädala jooksul distantsõppel.

Kooli ruumes on lubatud konsultatsioonid ja huvi- ning sporditegevus üks-ühele, st rühmategevused ei ole lubatud. Veekeskused on suletud kuni 7.03., st 2. kl ujumistunde ei toimu.

Heade soovidega
Hiie Asser

11.02.

Lp õpetajad ja lapsevanemad!

Noortekeskused aitavad sisustada koolivaheaega

Tartu noortekeskused pakuvad koolivaheajal noortele mitmekesiseid välitegevusi ja huvitavat sotsiaalmeediaprogrammi.

Noortekeskused aitavad veeta veebruari koolivaheaega sisukalt. Noorsootöötajad ootavad kõiki noori osalema välitegevustes, Discord`i noortekeskuses ja sotsiaalmeediakanalite sündmustes. Soovijad saavad noorsootöö spetsialistidega kohtuda ka üks-ühele vestlustel.

aa

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome]
"DefaultNotificationsSetting"="2"

Подписка на RSS - Блог пользователя Admin
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.