Информация о капитальном ремонте здания Тартуской Аннелиннаской гимназии.

Ув. учителя, ученики и родители ТАГ!

Зданию нашей школы (Каунасе пст. 68) в этом году будет 35 лет. В ближайшие годы в нашей школе ожидается капитальный ремонт. У Тартуской городской управы намечен следующий план:

Питание, информация для родителей.

Уважаемые родители!

С этого года оплата и управление питанием для детей немного изменилось.

1. Все действия с оплатой, выбором пакета питания, снятия с питания производятся РОДИТЕЛЕМ или ОПЕКУНОМ через ARNO - https://tartu.ee/arno/

2. Руководство, как это делать, в приложении в данному сообщению.

3. Родителям необходимо выбрать (указать) пакет питания (в данный момент вроде один только, но его обязательно нужно выбрать).

Rändnäitus, A - korpuse I ja II korrusel

Austatud koolipere!

Juba teist aastat on meie koolis rändnäitus, mida saab nautida A - korpuse I ja II korrusel.

See on Eesti Vabariigi 100 aastapäevale pühendatud näitus, mille temaatika on saanud inspiratsiooni muinasjuttudest, müütidest, huvitavatest ajaloosündmustest ja suhtlusest naabritega. Tartu linna ja maakonna õpilaste kunstitööde rändnäitus "Mina olen siin 10 000 +" on meie koolis vaid kuu aega ja sama teema jätkub ka kooli galeriinurgas.

Toredaid kunstielamusi ja äratundmisrõõmu!
Lugupidamisega

Erna Tamm

Eesti Meistrivõistlused tõstmises 2018, U15. Tulemused.

Spordiklubi SK JÕUD JUNIOR tänab Tartu Annelinna Gümnaasiumi õpilasi MARAT VIKULTSEV ja DANIIL KOVALENKO eduka esinemise eest võistlusel "Eesti Meistrivõistlused tõstmises 2018, U15".

Niisiis, laupäeval, 13.oktoobril toimusid Abja-Paluojal üheskoos nii kuni 15a noorte Eesti meistrivõistlused kui ka Arnold Luhaääre mälestusvõistlused. Võistluspäev oli pikk, kuid kokkuvõttes võib rahul olla. Tartu Annelinna Gümnaasiumi õpilaste sporditulemused olid järgmised:

Koolidevahelise jalgpallivõistluse 03.10.-09.10.2018 tulemused

TAG tütarlapsed I koht

• Veronika Anušova G3
  • Kristina Iljina G3
  • Arina Kruglova G3
  • Viktoria Guselnikova G2
  • Elisabeth Koršunova G1
  • Anastasija Pogorelova G1
  • Olesja Smirnova 9a
  • Olga Dmitrijeva 9a
  • Polina Trubatšova 8c
  • Aleksandra Orlova 6a

I-V klass poisid III koht

Tartu linna ÕPETAJA ELUTÖÖ PREEMIA 2018 laureaat ANNE KASKMAN

Anne Kaskman on tark ja tegus õpetaja. Tema tegevusi iseloomustavad hasart ja eesmärgikindlus. Ta on eriline inimene Tartu Annelinna Gümnaasiumi jaoks ja ka laiemalt tuntud ning tunnustatud muukeelse kooliga seotud kogukonnas. Tema töö on lastele alghariduse andmine, aga ta on oma õpetajategevusega saavutanud palju enamat, loonud sõbraliku haridussilla vene lastele eesti kultuuriruumi sisenemiseks.

Arvutiklassi ja tahvelarvutite kasutamine

Alguses väiksed märkused:

Arvutiklasside kasutamine:

• Kui klass on kinni samal ajal, aga Te soovite kasutada arvutiklassi-  proovige leppida kokku õpetajaga, kes annab tunni sellel ajal. (vahetage omavahel ruumid). See ei lähe läbi kui klassis on informaatika tund.
  • Tunni ajal õpetaja vastutab selle eest mis toimub klassis! Peale tundi ärge unustage panna klassivõti oma kohale.

Tahvelarvutid|sülearvutid:

Поздравляем учителей!

Дорогие друзья,
знакомьтесь с новым статусом наших замечательных и любимых учителей :

Учитель ТАГ 2018 года - Меринова Татьяна Николаевна, учитель начальных классов, музыки, русского языка и литературы, классный руководитель 1д и 5д классов;

Заслуженный учитель ТАГ 2018 года - Феклистова Надежда Николаевна, учитель 1-6 классов, классный руководитель 5в;

Euroopa spordi- ja tervisenädal Tartu Annelinna Gümnaasiumis 25.09-27.09.2018

Vihm, tuul ja vähesed soojakraadid ei takistanud tublisid sportlasi.

25.09.18 toimusid 9.-G3 klasside Endomondo programmiga kujundijooks.

Kiireim oli  G2-A võistkond (36,54 min/5,81 km) koosseisus: Victoria Filippova, Valeria Radionova, Kristina Lanevski, Evelin Kulak, Nelli Gorjunova, Elizaveta Nesterenko

Подписка на RSS - блоги
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.