Lõpuaktused

Reede, 19 juuni, 2020 - 15:00 kuni 19:00
Kus:

Vanemiuse park

Lp 9. ja 12. klassi lapsevanemad!

Põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused toimuvad 19. juunil Vanemuise pargis Vanemuise ja Tiigi tänava vahel, Vanemuise teatri väikese maja ja Loodusmuuseumi läheduses.

Põhikooli lõpuaktus algab kell 15.

Gümnaasiumi lõpuaktus algab kell 18.

Aktused toimuvad piiratud alal tiigi kaldal. Sinna on kutsutud õpilased ja õpetajad. Teisi inimesi piiratud alale ei lubata.
Ülejäänud pargiala on avatud. Lapsevanematel on võimalik sealt aktust vaadata ja kuulata. Pärast aktust liiguvad õpilased avatud pargialale. Seal on võimalik lõpetajaid õnnitleda. Pargis töötab ka fotograaf.

Pargis viibijatele kehtivad käitumissoovitused nagu praegu kõikjal avalikus ruumis: hoidke inimeste vahelist distantsi 2 meetrit; kasutage käte hügieeni vahendeid ja näomaske.

Lugupidamisega
Tartu Annelinna Gümnaasiumi juhtkond