Gümnaasium ajutiselt distantsõppel 16. märtsist kuni 12. aprillini

Lp õpilased, õpetajad ja lapsevanemad

Vabariigi Valitsus on pikendanud koolide distantsõppe perioodi kahe nädala võrra. 30. märtsist jätkub õppetöö Tartu Annelinna Gümnaasiumis distantsõppe vormis.

Lugupidamisega
Hiie Asser, Tartu Annelinna Gümnaasiumi direktor

_____________________________________

Seoses vajadusega tõkestada COVID-19 viiruse levikut, on ennetava tegevusena Tartu Annelinna Gümnaasium ajutiselt distantsõppel 16. märtsist kuni 12. aprillini. Täiendavat infot jagatakse õpilastele ja nende vanematele e-kooli ja kooli kodulehe vahendusel.

Õppetööd puudutavat infot jagavad aine- ja klassiõpetajad e-kooli kaudu. Õpetajad annavad õpilastele õpiülesanded vastavalt tunniplaanile e-kooli koduste ülesannete rubriigis alates 16. märtsist.

Koolipäeva jooksul on võimalik kas õpiülesannete või muude küsimustega seoses õpetajatega suhelda e-kooli suhtluskeskkonna või e-posti kaudu.

Viiruse leviku piiramise eesmärgil soovitame kõigil õpilastel püsida antud perioodil kodus ja vältida väliskontakte.

Tühistatud on kõik kooli, linna ja vabariiklikud õpilaste olümpiaadid, võistlused, kultuuriüritused jms.

Inimesed, kel on põhjendatud kahtlus, et nad võivad olla nakatunud koroonaviirusega, peaksid helistama oma perearstile või koroonaviiruse infotelefonil 1247 või perearsti nõuandetelefonil 1220. Terviseseisundi halvenemisel tuleb helistada hädaabinumbril 112.

Viiruseennetuse teavitusmaterjalid leiab siit: https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised

Lugupidamisega
Tartu Annelinna Gümnaasiumi juhtkond