Eksamid 2019/2020

Riigieksamid 12.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00  

Eesti keel kirjalik 1.juuni 2020.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA306
Tartu Täiskasvanute Gümnaasium – 3
TKJPG – 2
Räpina Aianduskool – 1
Tartu Tervishoiu Kõrgkool – 1
Hugo Treffneri Gümnaasium – 1
Tartu Tamme Gümnaasium 1
Eksamikeskuse poolt registreeritud - 3
Julia Trubatšova

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA305
Õpilaste arv 15
Jelena Permenova, Violetta Beloussova

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA310
Õpilaste arv 15
Heidi Margus, Maire Küppar

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA308
Õpilaste arv 15
Merili Otsa, Jelena Korsakova

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA318
Õpilaste arv 10
Julia Klochkova

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA317 
Õpilaste arv 10
Marko Tiirmaa

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA315
Õpilaste arv 4
TKHK – 2
Valentina Janushkovskaja

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA314

Õpilaste arv 5
Tartu Waldorfgümnaasium – 2
Tartu Kunstikool – 3
Veronika Kim

Eesti keel suuline 2.juuni 2020.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA310
Õpilaste arv 29
Maire Küppar – intervjueerija, Kalvi Värton - hindaja

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA305- 31

TAG – 19
TKHK – 2
Hugo Treffneri Gümnaasium – 1
Tartu Tamme Gümnaasium - 1
Tartu Kunstikool – 2
Tartu Täiskasvanute Gümnaasium – 3
Tartu Tervishoiu Kõrgkool – 1
TKJPG – 2
Anne Luts – intervjueerija, Marge Saarelaid – hindaja

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA315 

TAG – 19
Tartu Waldorfgümnaasium – 2
Tartu Kunstikool – 1
Räpina Aianduskool – 1
Eksamikeskuse poolt registreeritud - 3
Tiina Kikerpill – intervjueerija, Maarja Must-Vikman – hindaja

Matemaatika 5.juuni 2020.a.  Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA305
Õpilaste arv 15 – lai vene
Jelena Permenova, Svetlana Leibova

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA 306
Õpilaste arv 14 - lai vene
Maksim Ivanov, Maire Küppar

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA310
Õpilaste arv 13 - kitsas vene
Marko Tiirmaa

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA313
Õpilaste arv - lai eesti, 
Julia Trubatšova

 

Tartu Kutsehariduskeskus (Kopli 1) KA314
Õpilaste arv 1 – kitsas eesti, 4- kitsas vene
Jelena Korsakova

 

Põhikoli lõpueksamid 9 kl.  Algus: 10.00

Eesti keel (kirjalik) – 8.juuni. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P8
õpilaste arv 9 (9a)
K.Värton   

Ploomike lasteaed (Ploomi 1)  Psaal
õpilaste arv 13 (9b)
M.Saarelaid, M. Otsa   

Ploomike lasteaed (Ploomi 1)
P6 õpilaste arv 9 (9c)
M.Küppar   

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P10
õpilaste arv 1
H.Margus   

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) Psaal
õpilaste arv 1
V.Kim  

 

Eesti keel (suuline) – 9.juuni. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Algus: 9.00

 

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P8

õpilaste arv 9 (9a)

M.Vares – intervjueerija, A.Luts - hindaja

 

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) Psaal

õpilaste arv 14 (9b)

M.Saarelaid – intervjueerija, M.Must-Vikman - hindaja

 

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P10

õpilaste arv 9 (9c)

M.Küppar- intervjueerija, K.Värton– hindaja