Intellektika 2019

Ootame teid haridus- ja karjäärimessile Intellektika, mis toimub 8. veebruaril kell 9-17 Tartu Näituste messikeskuses.

Haridus- ja karjäärimessi Intellektika eesmärk on pakkuda noortele teistsugust koolipäeva ning aidata neil leida vastuseid edasist kooliteed ja karjääri puudutavatele küsimustele. Intellektika on suunatud nii põhikooli- kui ka gümnaasiumiastme õpilastele ning neile, kel soov õpinguid jätkata või ümber õppida. Programm on koostatud selliselt, et see toetaks õppekavasid ning annaks panuse ainetundide läbiviimiseks.

Töötoad ja tegevused

Intellektikal toimub ligikaudu 30 erinevat töötuba erinevatelt aladelt. Endale huvipakkuva valdkonna leiab igaüks. Töötoad pakuvad praktilist võimalust proovida erialadega seotud oskuseid. Enda füüsika- ja puutööalased teadmised saab proovile panna Rakett69 gravitatsiooniautode võistlusel. Enda loomingut saavad noored esitada Vabariiklikul Noorte Luuleprõmmil. Tutvu töötubadega siin.

Kaks lava, kaks esinemisprogrammi

Intellektika foorumialal tulevad esitlusele olulised teemad. Olete oodatud jälgima ka Intellektika foorumit, kus Eesti hariduse ja tööturu teemadel arutlevad haridus- ja teadusminister Mailis Reps, Eesti Õpilasesinduste Liidu aseesimees Joosep Kään ning tööandjate esindaja. Intellektika inspiratsiooniala laval on võimalus kuulata kogemuslugusid õpilasfirmadest ning välismaal õppimisest. Tutvu ajakavaga.

Ettevõtlus- ja karjääriala

Ettevõtlus- ja karjäärialal on esindatud mitmed organisatsioonid. Tutvustatakse ettevõtete tegevusvaldkondi, ameteid ja karjäärivõimalusi. Suurepärane võimalus leida endale praktika- või hoopis ka töökoht. Praktika- ja tööpakkumisi leidub väga erinevatest valdkondadest. Ettevõtlus- ja karjäärialal jagatakse kogemuslugusid karjäärivalikutest, kandideerimisprotsessist ning muud töö- või praktikainfot.

Kohtumiseni Intellektikal!

Rohkem infot leiab www.intellektika.ee

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.