Tartu linna ÕPETAJA ELUTÖÖ PREEMIA 2018 laureaat ANNE KASKMAN

Anne Kaskman on tark ja tegus õpetaja. Tema tegevusi iseloomustavad hasart ja eesmärgikindlus. Ta on eriline inimene Tartu Annelinna Gümnaasiumi jaoks ja ka laiemalt tuntud ning tunnustatud muukeelse kooliga seotud kogukonnas. Tema töö on lastele alghariduse andmine, aga ta on oma õpetajategevusega saavutanud palju enamat, loonud sõbraliku haridussilla vene lastele eesti kultuuriruumi sisenemiseks.

Eesti jalgpallikoondise vasakkaitsja Artur Pikk, Anne Kaskmani õpilane Tartu Annelinna Gümnaasiumis 2000 – 2007 iseloomustab õpetaja Anne Kaskmani:

Minu esimene õpetaja oli Anne Kaskman. Õpetaja Annel oli erakordne anne luua meeskond, mis toimis.

Me kasvasime teadmises, et me võime alati üksteisele loota ja et igaühe kohus on teha kõike maksimaalselt hästi, et ka teised saaksid sinule loota.  Õpetaja Anne tegi alati kõike koos meiega: rõõmustas, kurvastas, jooksis, hüppas, uisutas ja lasi silda. Koos reisisime läbi pea terve Eestimaa. Ta ei teinud midagi meie eest, aga kui vaja,  seisis ikka meie eest. Ta kasvatas meid iseseisvateks, tarkadeks ja usaldusväärseks. Just see teeb temast erakordse inimese.

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.