KOKKUVÕTE SPORDINÄDALAST

26.09.2017

TERVISEPÄEV ANNE KANALI MATKARAJAL

Osales 563 I-VII klassi õpilast.

Eriline kiitus 1. klassi tublidele jooksjatele ja 100% osalusega 7a klassile.

Kiidame fantastilisi jalgrattureid ja tõukeratastel sõitjaid. 1.-3. klassi raja pikkus oli 1,8 km, 4.-7. klassi jooksjate raja pikkus oli 4 km. Ratturitel tuli läbida 7 km. Kiirematele olid diplomid ja terviseampsud.

27.09.2017

PALLIMÄNGUD IV-VII KLASSI ÕPILASTELE.

4.-5. klassi tütarlaste rahvastepallivõistluse võitis 5d klass ja poiste jalgpallivõistluses olid võrdselt parimad 5b ja 4a klassi võistkonnad.

6. klassi tütarlaste pioneeripalli võitja oli 6c klass, 7. Klassis tuli võitjaks 7a klass. Poiste jalgpallis oli samuti parim 7a klassi võistkond.

28.09.2017

ORIENTEERUMINE TÄNAVATEL VIII-G3 ÕPILASTELE

8.-9. klassis võistles 22 ja G1-G3 grupis 32 kuueliikmelist võistkonda. Punktide läbimise tõestuseks pidi grupp tegema mälestusmärgi või hoone juures foto .

8.-9. klassis läbisid kõik grupid 39 kaardil märgitud punkti. 8. klassil jäi 1 punkt leidmata, mis oli lodjakoda. 9 ndatest klassidest leidisid kõik punktid 4 võistkonda: „Fantastiline viis“, „140 BPM“, kapten V. Vavžinjak, „ CHYUROKABRA“

Gümnaasiumi astmes olid G1 klassis I kohal grupp nimega „Girls power“, II koht „Mitte kompass“ ja III koht „Kisulken tiem“

G2 grupis oli I koht kapten D. Valujeva, II koht kapten L. Niukkanen, III koht D. Trutnev

G3 I koht kapten V. Šuvalov, II koht K. Klauzer, III koht K. Pilnik.

Gümnaasiumi astmes pälvis tunnustuse fantaasiarikkamate fotode eest G2 võistkond koosseisus A. Kruglova, D. Petšnikovski, E. Ellervee, V. Korobova, A. Nikolajeva ja V. Kovaltšuk

Meeleolukatest päevadest saab vaadata galeriist fotode valikut.

KIIDAME JA TÄNAME KÕIKI OSALEJAID JA KAASAELAJAID!