Lastevanemate koosolekud

Sept
13
Sept/13 14:30

Tartu Annelinna Gümnaasium
Kaunase pst. 68,
Tartu, 50708

Millal: 
K, 09/13/2017 - 17:30
Kus: 

Tartu Annelinna Gümnaasium Kaunase pst. 68,Tartu, 50708

Tartu Annelinna Gümnaasiumi lastevanemate koosolekud

 

Kava

Kell 17.30 – 20.00 toimuvad aulas infopooltunnid, kus jagatakse teavet ja vastatakse lapsevanemate küsimustele järgmistel teemadel:

17.30 – 18.00 – info põhikooli lõpetamise ja gümnaasiumisse sisseastumise tingimuste kohta (NB! Oodatud on kõik 9. klasside õpilaste vanemad!)

18.00 - 18.30 – küsimustele vastab kooli söökla juhataja

18.30 – 19.00 – hoolekogu info ja uue hoolekogu valimine

19.00 – küsimustele vastab Tartu abilinnapea Artjom Suvorov

19.30 – küsimustele vastab kooli juhtkond

 

Kell 17.30 – 20 vastab infojuht Anatoli Dorkin e-kooli, ARNO jt infosüsteemidega seotud küsimustele ruumis A 205.

 

Lastevanemate koosolekud klasside kaupa toimuvad klassijuhatajate poolt määratud kellaajal.

Kui kellaaega ei ole märgitud, siis on klassijuhataja koolis ja valmis lapsevanematega kohtuma kl 17.30 – 20.

 

Klass

Kabinet

Kellaeg

Klassijuhataja

1a

B203

-

Ellen Strohmann

1b

B204

-

Irina Švõrova

1c

B302

17.15

Katre Maidla

1d

B303

-

Elvira Kalvi

2a

B202

17.30

Katrin Nurm

2b

B308

17.00

Inna Dolgova

2c

B301

-

Jana Juhkam

2d

B304

18.30

Iolanta Politanova

3a

B205

-

Galina Oja

3b

B307

17.30

Margarita Saikina

3c

B305

17.00

Katrin Mugra

3d

B207

17.30

Anneli Org

3-4e

A314

18.30

Alevtina Andrejeva

4a

A210

-

Anne Luts

4b

A303

17.00

Nadežda Feklistova

4c

A312

17.30

Jana Jõgeva

4d

B201

18.00

Tatjana Merinova

5a

A112

17.30

Anne Kaskman

5b

A310

17.30

Jelena Korsakova

5c

A113

18.00

Marge Saarelaid

5d

A401

18.00

Tatjana Vostrova

6a

A403

18.30

Veronika Kim

6b

A404

17.20

Irina Hindriksoo

6c

A410

17.15

Merili Otsa

6d

A209

18.00

Kalvi Värton

6-8e

A313

-

Ljudmila Vassiltšenko

7a

A309

18.00

Jelena Permenova

7b

Muusika suur

17.15

Alla Samsonova

7c

A001

17.30

Heidi Margus

8a

A203

17.30

Inna Šarapova

8b

A307

17.30

Olga Ionova

8c

A109

17.30

Karin Värk

9a

aula

A409

17.30 – 18.00

18.00

9.-ndate klasside infokoosolek aulas

Nelli Trussova

9b

aula

A111

17.30 – 18.00

18.00

9.-ndate klasside infokoosolek aulas

Inna Glimbaum

9c

aula

A301

17.30 – 18.00

18.00

9.-ndate klasside infokoosolek aulas

Signe Kass

G1

A207

-

Maire Küppar, Marko Tiirmaa

G2

A114

-

Anna Preobraženskaja

G3

A201

18.00

Igor Bitov, Diana Joassoone

 

Lapsevanematel on võimalus kohtuda kõigi aineõpetajatega kell 17.30 – 20.00.

aineõpetaja

kabinet

Irina Abisogomjan

A407

Natalja Arhipova

A212

Irina Art

A214

Violetta Beloussova

A110

Vladimir Burajev

spordisaal

Svetlana Egorova

A412

Katrin Ennok

Õpetajate tuba

Urmas Heinaste

Õpetajate tuba

Mariia Honcharova

Õpetajate tuba

Maksim Ivanov

õpetajate tuba

Natalja Ivanova

A406

Valentina Janushkovskaja

A414

Irina Kapanen

spordisaal

Kim Kvan Kho

õpetajate tuba

Tiina Kikkerpill

A304

Julia Klochkova

A206

Ljudmila Krasno

Õpetajate tuba/A203

Ott Krikmann

Õpetajate tuba

Svetlana Leibova

A213

Valeri Lopajev

töökoda

Tatjana Ojavere

A405

Liidia Petuhhova

A305

Maria Pilm

Õpetajate tuba

Anita Rohtla

B korpuse õpetajate tuba

Irina Safonova

A204

Erna Tamm

Õpetajate tuba/A111

Jane Tammeorg

A413

Anatoli Trojanov

spordisaal

Tanel Tärgla

Õpetajate tuba

Toomas Vaino

A305/A306

Marianna Vares

Õpetajate tuba/A313

Evelin Vavrenjuk

Õpetajate tuba

 

 

 

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.